Op 9 mei start
het
werk
in Vedelring en Prealle
. De werkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd.
We sluiten het straatdeel waar
aan gewerkt wordt af voor doorgaand verkeer.
De woningen in de afgesloten
straatde
len zijn wel
te voet te bereiken.
Wat gaat er gebeuren?
De aannemer voert de volgende werkzaamheden uit:
- •
In de Vedelring en Prealle: herstraten van de rijbaan en trottoirs en repareren of vervangen van de riolering;
- •
Op alle plaatsen: vervangen van de huisaansluitingen vanaf de hoofdriolering tot aan de erfgrens;
- •
op sommige plekken onderhoudswerkzaamheden aan het openbaar groen.
Verzoek overhangend groen te snoeien
Wilt u het overhangend groen uit uw tuin voor 9 mei terugsnoeien? De bestrating grenst op veel plaatsen namelijk direct aan de tuinen. Door de jaren heen is het groen uit de tuinen over deze bestrating gaan groeien. Om de bestrating goed aan te brengen is ruimte nodig. Vindt u het moeilijk om te bepalen of het groen in uw tuin overhangt? Neem dan gerust even contact met ons op! Wij komen graag even langs om het samen te bekijken.
Wanneer kunt u hinder verwachten?
De eerste fase start op 9 mei en betreft het plein aan de achterzijde van de Prealle en het gedeelte Vedelring tussen Prealle en Trompetlaan. De werkzaamheden worden gefaseerd uitgevoerd. De aannemer begint pas met een volgende fase als de vorige fase is afgerond. Hierdoor beperken we de overlast zo veel mogelijk. De aannemer informeert de aanwonenden op tijd over de tijdelijke afsluiting van het deel van de straat. Op dit moment gaan we er van uit dat de werkzaamheden duren tot het eind van dit jaar. Dit is mede afhankelijk van het weer.
Meer informatie
Het ontwerp van de werkzaamheden is vorig jaar definitief vastgesteld. Wilt u het nog eens nalezen? Kijk dan op www.etten-leur.nl bij Inwoner > Alle onderwerpen > Parkeren, verkeer en vervoer > Werk aan de weg en straatafsluitingen > Onderhoudswerkzaamheden Vedelring en Prealle.
Tot slot
Heeft u nog vragen? Dan kunt u tijdens de uitvoering contact opnemen met Patrick Farla via telefoonnummer (076) 502 4458. U kunt ook een e-mail sturen naar info@etten-leur.nl